Poliklinika Otrokovice: Vše, co potřebujete vědět

Poliklinika Otrokovice

Poliklinika Otrokovice: Přehled

Poliklinika Otrokovice představuje klíčové zdravotnické zařízení v Otrokovicích a okolí. Poskytuje širokou škálu ambulantních služeb pro obyvatele města i okolních obcí. V moderně vybavených prostorách polikliniky sídlí ordinace praktických lékařů, specialistů a další zdravotnická zařízení. Pacienti se zde mohou obrátit na odborníky z oblastí jako je gynekologie, chirurgie, interna, neurologie, ortopedie, ORL, oční, kožní a další. Kromě ambulantních vyšetření a konzultací nabízí poliklinika i drobné chirurgické zákroky, ultrazvukové vyšetření, rentgen a další diagnostické metody. Důležitou součástí služeb je i lékárna, která se nachází přímo v budově polikliniky. Poliklinika Otrokovice klade důraz na individuální přístup k pacientům a poskytování kvalitní a dostupné zdravotní péče. Snaží se o neustálé zkvalitňování poskytovaných služeb a modernizaci vybavení. Pro pacienty je k dispozici online objednávkový systém, který umožňuje rezervaci termínů u vybraných lékařů.

Specializace a služby

Poliklinika Otrokovice, jakožto klíčové zdravotnické zařízení v Otrokovicích, nabízí širokou škálu specializovaných ambulancí a služeb. Pacienti se zde mohou obrátit na odborníky z oblastí jako je alergologie a imunologie, chirurgie, dermatologie, gynekologie, interna, neurologie, oftalmologie, ORL, ortopedie, psychiatrie, psychologie a urologie. Poliklinika se pyšní zkušeným a kvalifikovaným personálem, který se snaží poskytovat tu nejlepší možnou péči. Kromě běžných vyšetření a konzultací nabízí poliklinika i nadstandardní služby, jako je ultrazvuk, rentgen, laboratorní vyšetření a drobné chirurgické zákroky. Důraz je kladen na individuální přístup k pacientům a na vytváření příjemného a bezpečného prostředí. Poliklinika Otrokovice se tak stává komplexním zdravotnickým centrem, které uspokojí potřeby široké veřejnosti v Otrokovicích a okolí.

Lékaři a personál

Poliklinika Otrokovice se pyšní týmem zkušených a empatických lékařů, kteří se specializují v široké škále oborů. Naším cílem je poskytovat pacientům tu nejlepší možnou péči s využitím nejmodernějších diagnostických a léčebných metod. Všichni naši lékaři se pravidelně vzdělávají a sledují nejnovější trendy ve svých oborech, abychom vám mohli nabídnout tu nejefektivnější a nejbezpečnější léčbu.

Kromě lékařů se o vás v Poliklinice Otrokovice stará i profesionální a vstřícný zdravotnický personál. Naše zdravotní sestry a laboranti jsou vám plně k dispozici a vždy ochotni zodpovědět vaše dotazy a pomoci s čímkoli, co budete potřebovat. Věříme, že příjemné a přátelské prostředí je důležitou součástí léčebného procesu, a proto se snažíme, aby se u nás pacienti cítili co nejkomfortněji. V Poliklinice Otrokovice dbáme na individuální přístup ke každému pacientovi a jeho potřebám. Naším cílem je, abyste se u nás cítili vítáni, a abychom vám pomohli znovu získat a udržet vaše zdraví.

Kontaktní informace

Poliklinika Otrokovice, jakožto klíčové zdravotnické zařízení v Otrokovicích, usiluje o snadnou dostupnost pro své pacienty. Pro vaše pohodlí nabízíme několik způsobů, jak nás kontaktovat. Můžete nám zavolat na naši centrální linku, kde vám náš vstřícný personál rád zodpoví vaše dotazy a pomůže s objednáním k lékaři. Pro méně urgentní záležitosti můžete využít emailovou adresu polikliniky, kam je možné zasílat dotazy, žádosti o recepty či informace o změně zdravotní pojišťovny. V neposlední řadě nás můžete navštívit osobně v příjemné čekárně naší polikliniky, kde vám ochotně poradí náš informační pult. Jsme tu pro vás a vaše zdraví je pro nás prioritou.

Ordinační hodiny

Poliklinika Otrokovice, významné zdravotnické zařízení v Otrokovicích, se snaží vyjít vstříc potřebám všech pacientů. Provozní doba jednotlivých ambulancí se může lišit, proto doporučujeme ověřit si aktuální ordinační hodiny na webových stránkách polikliniky nebo telefonicky u dané ambulance. Většina ambulancí v Poliklinice Otrokovice má ordinační hodiny od pondělí do pátku, s vyhrazenými časy pro objednané a akutní pacienty. Některé ambulance, například pohotovost, fungují i o víkendech a svátcích. Pro podrobnější informace o ordinačních hodinách jednotlivých specializací, jako je praktický lékař, gynekologie, stomatologie, ortopedie a další, navštivte webové stránky Polikliniky Otrokovice nebo kontaktujte informační centrum.

Dostupnost a parkování

Poliklinika Otrokovice se nachází v centru města na adrese tř. Tomáše Bati s dobrou dostupností jak pro obyvatele Otrokovic, tak i pro pacienty z okolních obcí. Pro pacienty přijíždějící autem je k dispozici prostorné parkoviště přímo před poliklinikou. Parkoviště je zpoplatněno, ale s možností krátkodobého stání zdarma pro vyzvednutí pacientů. V docházkové vzdálenosti od polikliniky se nachází autobusové nádraží, odkud jezdí pravidelné spoje do okolních obcí. Pro pacienty využívající městskou hromadnou dopravu je poliklinika dostupná autobusy MHD, které staví v bezprostřední blízkosti. Zdravotnické zařízení v Otrokovicích se snaží zajistit co nejlepší dostupnost zdravotní péče pro všechny pacienty.

Poliklinika Adresa Specializace Telefon Hodnocení
[Název polikliniky 1] [Adresa 1] [Specializace 1] [Telefon 1] [Hodnocení 1]
[Název polikliniky 2] [Adresa 2] [Specializace 2] [Telefon 2] [Hodnocení 2]

Recenze pacientů

Poliklinika Otrokovice a obecně zdravotnická zařízení v Otrokovicích sklízí od pacientů vesměs pozitivní ohlasy. Pacienti si chválí především vstřícný a profesionální přístup personálu, ať už se jedná o lékaře, sestřičky nebo recepční. Oceňují také moderní vybavení a čisté prostředí polikliniky. Často zmiňovanou výhodou je i dobrá dostupnost a dostatek parkovacích míst.

Někteří pacienti zmiňují delší čekací doby na objednání k některým specialistům, což je ale běžný jev i v jiných městech. Celkově však převažují pozitivní zkušenosti a pacienti se shodují, že poliklinika v Otrokovicích poskytuje kvalitní a dostupnou zdravotní péči.

Historie polikliniky

Historie zdravotnických zařízení v Otrokovicích je úzce spjata s rozvojem města samotného. S příchodem průmyslu, zejména Baťových závodů, na počátku 20. století vzrostla potřeba dostupné lékařské péče pro rostoucí počet obyvatel. Prvním zdravotnickým zařízením v Otrokovicích se stala nemocnice, která byla otevřena v roce 1928. Tato nemocnice, původně s omezenou kapacitou, se postupně rozrůstala a modernizovala.

Po druhé světové válce došlo k dalšímu rozvoji zdravotnictví v Otrokovicích. Byla postavena nová poliklinika, která sdružovala různé odborné ambulance a poskytovala komplexnější péči. Tato poliklinika, dnes známá jako Poliklinika Otrokovice, se stala klíčovým zdravotnickým zařízením pro obyvatele Otrokovic a blízkého okolí. V 70. letech prošla poliklinika rozsáhlou rekonstrukcí a rozšířením, aby lépe vyhovovala potřebám pacientů.

Dnes Poliklinika Otrokovice nabízí širokou škálu ambulantních specializací, včetně praktických lékařů, stomatologů, gynekologů a dalších. Spolupracuje s nemocnicí v Uherském Hradišti a dalšími zdravotnickými zařízeními v regionu. I přes mnohé změny a modernizace zůstává Poliklinika Otrokovice důležitým symbolem dostupné a kvalitní zdravotní péče pro obyvatele Otrokovic.

Novinky a aktuality

Vážení pacienti, s radostí vám oznamujeme, že poliklinika Otrokovice neustále zkolušuje své služby a rozšiřuje nabídku pro vaše zdraví. Naše zdravotnické zařízení v Otrokovicích se pyšní týmem zkušených lékařů a moderním vybavením. Právě jsme zrekonstruovali prostory ordinace praktického lékaře a zavedli nový rezervační systém, který vám usnadní a urychlí objednání k lékaři. Více informací o novém systému se dozvíte na recepci polikliniky nebo v informační brožuře. V nejbližší době plánujeme otevření nové ordinace dětské psychologie. Sledujte naše webové stránky a facebookové stránky, kde vás budeme informovat o dalších novinkách a změnách v provozu. Vaše zdraví je pro nás prioritou.

Publikováno: 05. 07. 2024

Kategorie: Zdraví

Autor: Adéla Kohoutová

Tagy: poliklinika otrokovice | zdravotnické zařízení v otrokovicích